Bardzo Modny Blog

men / women / Wpisy

Buty na święta – co na siebie włożyć?

Okres przedświąteczny to wzmożony czas poszukiwania prezentów, obmyślania wigilijnych potraw, a także gorączkowe myślenie nad wystrojem domu. Jednak nie tylko wnętrza naszego mieszkania powinny pięknie prezentować się tego wyjątkowego dnia. Pomyślmy nad eleganckim strojem oraz stylowymi dodatkami w postaci ekskluzywnych butów damskich.

Chwile, gdy spotykamy się całą rodziną, nie należą do częstych wydarzeń, dlatego niezwykle ważne jest, aby odpowiednio celebrować każdy moment. Święta to idealny czas na pobycie w gronie najbliższych, złożenie sobie życzeń i wspólne śpiewanie kolęd. Nic więc dziwnego, że chcemy wtedy wypaść jak najlepiej, pokazać się od dobrej strony. Odpowiednio dobrany strój pomoże nam to podkreślić w wyjątkowy sposób.

Elegancka sukienka będzie idealnie komponować ze stylowymi i niezmiennie modnymi szpilkami. To typ obuwia, który pasuje do każdej kobiety i gustownej kreacji. Podkreśla urodę, optycznie wysmukla, uwydatnia nogi, a także dodaje kilka centymetrów do wzrostu. Świetnie współgra z odpowiednio dobraną biżuterią i sprawia, że ich właścicielka z pewnością zostanie zauważona i doceniona przez pozostałych członków rodziny.

Poza szpilkami wciąż na topie są baleriny. To propozycja dla pań, które uwielbiają wygodę, a jednocześnie elegancję. Baleriny sprawdzą się szczególnie tam, gdzie spędza się czas w aktywny sposób. Bieganie między gośćmi czy pomiędzy salonem a kuchnią może być męczące bez komfortowego obuwia. Poza tym baleriny w żaden sposób nie ujmują urody, a wręcz przeciwnie! Dodają dziewczęcości, stylu, a w przypadku dojrzałych kobiet – także szykowności.

Inną propozycją są czółenka. To forma pośrednia pomiędzy szpilkami a balerinami. Nie są tak wysokie, jak te pierwsze, jednak posiadają gustowny obcas. Są wygodne i komfortowe, dzięki czemu idealnie pasują do każdej okazji. Wyglądają świetnie jako dodatek zarówno do sukienki, jak i eleganckich spodni. Spodobają się zarówno dojrzałym, jak i młodszym przedstawicielkom płci pięknej.
Co w nadchodzące święta powinny ubrać panowie? Z pewnością wiecznie modne są buty męskie casual. Proste, o ciekawym kroju, który pasuje do eleganckich, jak i mniej formalnych stylizacji.

Pozdrawiamy, Bmbutik.pl

Leave A Comment