Bardzo Modny Blog

men

Buty włoskie – najważniejsza jest jakość

Buty włoskie to dla wielu z nas synonim doskonałej jakości. Mieszkańcy tego ciepłego kraju znani są na całym świecie nie tylko ze wspaniałej kuchni, ale także – marek modowych, które zachwycają pięknem i klasą, sprawiając, że każda rzecz staje się, choć odrobinę luksusowa.

Obuwie włoskie znane jest w całej Europie, ale także świecie. Na naszym kontynencie Włosi są liderami w produkcji obuwia (ich rynek to około 1/3 całej produkcji!). Co więcej, południowoeuropejski kraj jest jednym z największych eksporterów obuwia. W natłoku chińskich podróbek niskiej jakości włoski but broni się swoją jakością. Chociaż najczęściej trzeba wydać na niego nieco więcej, to z pewnością posłuży nam o wiele dłużej. Największą siłą włoskiego rynku obuwniczego jest historia. Szewskie tradycje z półwyspu apenińskiego to wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie. Wiedza, o której nie dowiemy się z podręczników mody. O tytuł włoskiego regionu z największą ilością ekskluzywnych butów od lat walczą Wenecja Euganejska, Toskania i Marche.

Wśród znanych włoskich firm obuwniczych możemy wymienić m.in. Santoni, Fratelli Rossetti, Pollini, Calzoleria Rivolta, Geox, Tod’s, czy Nero Giardini. W Polsce ogromną popularność zyskały przede wszystkim buty męskie Bugatti.

2

Buty Bugatti – męski styl z najwyższym smakiem

Buty Bugatti to produkty eleganckie, a nawet luksusowe. Marka ta wywodzi się z najlepszych tradycji włoskiej mody. Bugatti to synonim szyku i wygody. Jest to możliwe dzięki stosowaniu najwyższej jakości skóry i materiałów. Tylko postawienie na taką klasę sprawi, że obuwie będzie nam służyło przez wiele lat. Bugatti to jednak coś więcej niż doskonały wygląd – to także wygoda uzyskana dzięki specjalnej podeszwie. Jej przyczepność, dopasowanie do budowy stopy i właściwości amortyzacyjne sprawiają, że nawet wielogodzinne chodzenie w butach Bugatti nie kończy się obtarciami, czy pęcherzami.

3

Bogaty asortyment tego obuwia, który przedstawiamy w ofercie sklepu bmbutik.pl, pozwala na znalezienie odpowiedniego modelu zarówno na elegancką wizytę, jak i nieformalny spacer. Wybierając tę markę, decydujemy się na ponadczasowy design połączony z nowoczesną elegancją. To obuwie przeznaczone dla wymagających, świadomych swojego stylu mężczyzn.

Leave A Comment