Bardzo Modny Blog

women / Wpisy

Do ślubu w szpilkach? Niekoniecznie!

Zbliża się ten wielki dzień, a Ty wciąż nie potrafisz dobrać odpowiednich butów do swojej sukni ślubnej? Po godzinie spędzonej w ekskluzywnych butach na wysokim obcasie nie czujesz nóg? Pamiętaj, że to Twój dzień – musisz więc przez cały czas czuć się komfortowo i piękne! Czy to da się połączyć?

Owszem! Bo kto powiedział, że Panna Młoda musi tego dnia wystąpić w szpilkach? Jeśli lubisz wysokie obcasy – to świetnie! Wybór eleganckich, włoskich butów jest naprawdę duży. Nie każda z nas będzie jednak mogła i chciała wytrzymać całą noc w szpilkach. Musimy więc znaleźć alternatywę.

Lekkim krokiem w balerinach

2

Jednym z popularnych rozwiązań jest wybór balerin na płaskim obcasie. Stylowa klasyka tego obuwia sprawiła, że stał się modny na całym świecie. Co więcej, nie trzeba wydawać na niego fortuny. Ślubne balerinki z pewnością znajdziemy w granicach 100-150 złotych! Jak powinny wyglądać?

Możesz postawić na uniwersalny szyk i wybrać białe, gładkie baleriny. Urozmaiceniem mogą być balerinki z otwartymi palcami, ozdobione cekinami, wstążkami, a nawet broszką. Jeśli chcesz się mocno wyróżnić – postaw na akcent kolorystyczny. Balerinki w kolorze czerwonym, różowym, czy niebieskim z pewnością pięknie ożywią Twoją kreację.

3

Sportowy szyk, czyli Panna Młoda w trampkach

Jeszcze kilka lat temu nikt nie spodziewałby się takiego widoku – Panna Młoda w trampkach?! Dziś na szczęście sportowe buty na dobre rozgościły się na ślubnych kobiercach. Połączenie takiego stylu z elegancką suknią ślubną daje niezwykły efekt! Jeśli zastanawiasz się nad tą opcją – spróbuj dopasować klasyczne trampki lub pójdź o krok dalej. Ciekawą alternatywę dla trampek stanowią sportowe Wranglery na grubej podeszwie.

4

Pamiętaj o włoskiej jakości!

Sportowo nie znaczy niechlujnie! Dlatego właśnie, zanim podejmiesz decyzję o idealnych butach ślubnych na płaskim obcasie, powinnaś znaleźć taką markę obuwia, która daje gwarancję najwyższej jakości. Jako butik z wieloletnim doświadczeniem, polecamy przede wszystkim obuwie włoskie z naturalnej skóry. Włoska, wielopokoleniowa tradycja produkcji butów sprawiła, że na świecie próżno szukać lepszych specjalistów! Każda Panna Młoda zasługuje na to, by w dniu jej ślubu cieszyć się wygodą i poczuciem luksusu!

Leave A Comment