Bardzo Modny Blog

women

Jak zimą wyglądać szczupło?

Puchowe kurtki, grube wełniane swetry, ciężkie buty, duże czapki – zima jest urocza wyłącznie, gdy obserwujemy z ciepłego domu bawiące się na śniegu dzieci. Gdy to my mamy wyjść na zewnątrz i nie zmarznąć, widzimy w sobie bałwanka lub pingwinka, a gdy oceniamy się surowiej – Bukę. Niby uroczo, ale jednak z bajkowych postaci bardziej wolałybyśmy wyglądać jak Księżniczki. Jak zimą wyglądać szczupło?

Czy troska o zdrowie musi oznaczać wyrzeczenie się mody? Czy aby nie zmarznąć musimy zakładać na siebie bezkształtne połacie materiałów? Absolutnie nie. Poznaj kilka prostych trików, które pozwolą Ci także zimą wyglądać jak Księżniczka!

Brrr… Zimno!

Nasze sposoby sprawią, że nie tylko będziesz dobrze wyglądała, ale także nie zmarzniesz. Priorytetem jest dla nas Twoje zdrowie i wychodzimy z założenia, że chorując na grypę, wygląd i tak nie będzie istotny…

Najważniejszy zimą będzie wybór kurtki. To długi płaszcz optycznie wyszczupli sylwetkę – krótkie kurtki zostaw sobie na narty. Do płaszcza dobieraj duże szale kontrastujące z nim kolorystycznie. Tylko nie zawijaj go szczelnie, bo tym samym skrócisz optycznie swoją sylwetkę.

Gruby sweter i płaszcz, a do tego szerokie spodnie? Zapomnij! Zimą najlepiej łączyć grube materiały z tymi przylegającymi do skóry. I tak zimą do oversizowego płaszcza proponujemy spodnie rurki, legginsy lub spódnicę ołówkową.

Po pierwsze – buty

kozaki-damskie-leonoraZimą ważny jest wybór butów. Nie musisz wybierać modeli, które sprawią, że Twoja sylwetka stanie się ciężka! Nikt tak dobrze nie zna się na modzie i lekkości jak Włosi. W słonecznej Italii wiedzą doskonale jak zimą wyglądać szczupło i powabnie. Dlatego wybieraj obuwie włoskie. Niezawodnym modelem będą kozaki na obcasie (koniecznie z szeroką cholewą), które zamaskują zbyt mocno umięśnione łydki. Jeśli nogi to Twój atut, wybieraj długość butów do połowy łydki. Obcas nie jest jedynym rozwiązaniem, jeśli chcesz nadać sylwetce lekkości. Dobrym i bezpiecznym rozwiązaniem są także niezwykle popularne w tym sezonie buty na platformie.

wrangler-kesha-zip-grey

Pamiętaj, że w każdej porze roku możesz bawić się modą i szukać idealnych rozwiązań dla swojej sylwetki. Mamy nadzieję, że nasze porady okażą się dla Ciebie pomocne!

Leave A Comment