Bardzo Modny Blog

women

Kolory 2017/2018

Sezon jesień/zima 2017/2018 rozpoczął się już jakiś czas temu. Do tej pory jednak pogoda nas rozpieszczała. Jeśli więc nie kupiłaś jeszcze butów na ten zimniejszy okres, poznaj kolory, które będą królowały na przełomie roku.

32225700774_c2b85b91e3_zInstytut Pantone (amerykańska korporacja zajmująca się opracowywaniem unikatowych skali kolorystycznych) już jakiś czas temu zapowiedział długo oczekiwane wiadomości. Eksperci firmy, pilnie śledząc poczynania światowych projektantów mody, zaproponowali kilkanaście barw, które na pewno znajdziemy na półkach szerzej znanych i dostępnych marek. Już wiemy i możemy zaobserwować w centrach handlowych, że najmodniejszymi kolorami sezony są kolory stonowane, głębokie: czerwień (przechodząca w róż), śliwka, róż (pudrowy, młodzieńczy), brązowy (odcień przypominający barwę rumu), granatowy (mocny, głęboki z nutą czerni), szary (najlepiej w połączeniu z czernią), zielony (butelkowy), limonkowy, niebieski (rozjaśniony, dość zimny odcień) oraz pomarańczowy (ciepły, energetyczny).

Kolory na butach

Tak atrakcyjna paleta barw nie mogła nie mieć wpływu na najważniejsze dodatki, czyli buty. Ekskluzywne włoskie obuwie nie mogą być nudne, szczególnie jeśli będą komponowały się z ubraniami w tak wspaniałych kolorach. Buty w tym sezonie mają ożywić kreacje, dlatego też królują modele w wężowe printy, a nawet z brokatowym połyskiem. Do tego preferowane będą różne nietypowe materiały, takie jak futro i aksamit.

Jesienno-zimowy czas nie mógłby się obejść bez kozaków. Dla wielbicielek tego modelu butów, mamy bardzo dobrą wiadomość. Kozaki będą królowały nie tylko na wybiegach, ale także na ulicach. Im dłuższe, tym lepiej. Do tego najlepiej w pierwszych wytypowanych przez Pantone kolorze, czyli seksownej czerwieni lub różu.

kozaki-damskie-leonora

Niskie temperatury stanowią wyzwanie nie tylko dla naszego organizmu, ale także dla ubrań i butów, które nosimy na sobie. Dlatego też ważne jest, by szczególnie teraz pamiętać o wysokiej jakości produktów, które kupujemy. Sprawdzone włoskie buty, łączące jakość z atrakcyjnym wyglądem, będą najwłaściwszym wyborem na chłodne dni.

Sezon jesień/zima 2017/2018 uważamy za otwarty. Warto wejść w niego w najpiękniejszych butach!

Leave A Comment