Bardzo Modny Blog

Wpisy

Nowy Rok w nowych butach!

Buty na Sylwestra powinny być połączeniem elegancji, jakości, mody i komfortu. Całonocne tańce mogą znacznie nadwyrężyć nasze stopy. Kiepskiej jakości buty sprawią jednak, że wymarzony wieczór stanie się koszmarem. Zbolała mina i utykanie nie dodadzą uroku naszej kreacji. Do Nowego Roku pozostało niewiele czasu. Sprawdź, jak przywitać go na najpiękniejszych szpilkach!

Wszystko zależy od sukienki

klasyczne-czolenka-blackW tym roku na sylwestrowych balach prym wieść będą sukienki w kolorze srebrno-metalicznym, czerwonym, a także klasyczne kroje „małej czarnej”. W zależności od typu i koloru sukienki powinnaś dobrać odpowiednie buty. Aby nieco podrasować styl „małej czarnej” doskonałym wyborem będą nietypowe buty w wyrazistym kolorze. Możesz poszaleć nawet z intensywnym różem lub turkusem!

Im bardziej wzorzysta sukienka, tym bardziej stonowane buty. Jeśli wybrałaś kwiecisty wzór i intensywny kolor kreacji, lepiej dobierz do tego klasyczne, czarne, gładkie szpilki.

werner-verniz-black

Bardziej odważne Panie, które zdecydują się na błyszczące kreacje w kolorze srebrnym, mogą dobrać buty dokładnie w tym samym kolorze. Efekt będzie naprawdę sylwestrowy! 😊

klasyczne-czolenka-black (1)

Porady przedsylwestrowe

Sylwester zdarza się raz do roku. Za tym frazesem stoi jednak przekonanie o wyjątkowości tej nocy. Dlatego kupując buty sylwestrowe, powinnaś kierować się ich wysoką jakością, którą gwarantują ekskluzywne marki butów włoskich. Zakupu lepiej dokonać odpowiednio wcześniej, tak by móc wypróbować buty długo przed pierwszym tańcem 31 grudnia. Rozchodzenie butów i sprawdzenie ich w różnych sytuacjach pozwolą uniknąć bólu związanego z przetarciem stóp. Dodatkowo możesz pamiętać o wkładkach do szpilek, które znacznie ułatwią chodzenie na wysokich obcasach.

Po sylwestrowej zabawie powinnaś wziąć gorącą kąpiel i dokładnie wymasować stopy i łydki. Podczas snu, najlepiej ułożyć nogi nieco wyżej niż zazwyczaj.

Leave A Comment