Bardzo Modny Blog

Wpisy

Sezon na ekstrawagancję

Podobno człowieka można poznać po butach. To, jakie buty nosisz, wiele mówi o Tobie. Czy cenisz elegancję, modę, wygodę, a może wszystko Ci jedno? Sezon jesienno-zimowy 2017/2018 będzie dobrym czasem dla miłośniczek butów. Tym razem buty będą nie tylko stanowiły modny dodatek do wyjściowego outfitu – staną się najmocniejszym punktem kreacji.

Futro na butach? Poproszę!

Zapomnijcie o szarych botkach, niewyróżniających się trampkach i pantoflach. Już dziś otwiera się sezon na nietypowe buty damskie. Kobiety, które lubią wprowadzić do swojej kreacji odrobinę ekstrawagancji, będą mogły odetchnąć z ulgą i pokazać swój smak i styl! Zaczynamy.

Jesienią i zimą 2017/2018 najmodniejsze będą kozaki i botki w wężowe wzory – najlepiej w kolorze czerwonym. Orientalny wzór ociepli nawet chłodną jesień!cristofoli-versahels-snake

Ekskluzywne buty damskie mają teraz jeden synonim. Jest nim obcas-rzeźba! Trendy z wybiegów wychodzą na ulicę i coraz częściej spotkać będziemy mogli nietypowe obcasy. Takie buty są same w sobie dziełami sztuki. Ciekawe, czy kiedyś obejrzymy je w galeriach sztuki współczesnej?

Jeśli zaskakujące obcasy są dla Ciebie zbyt ekstrawaganckie, pomyśl o starym dobrym dodatku, który nie wychodzi z mody. Jest nim futro, które w tym sezonie zejdzie wprost do naszych stóp. Oby tylko pogoda sprzyjała noszeniu puchatych butów!

Lubisz obuwie włoskie? Uwielbiasz klasyczny styl szpilek? Dla Ciebie odpowiednie będą szpilki nude, które wzbogacone zostaną o ciężkie, duże klamry.

Nie da się ukryć, że w tym sezonie butów się nie ukryje. Pamiętaj, że jak Cię widzą, tak Cię piszą. Zacznij zmieniać swój wizerunek od butów!

Leave A Comment